072-3385501

השירותים הכימיים מול שירותים הניידים

גו רסט שירותים ניידים מפוארים

לשירותים ניידים קיימים יתרונות רבים וטובים. כאשר אנו מדברים על שירותים ניידים אנו מתייחסים לשירותים מפוארים ולא לאותם שירותים כיימים, אותם אנו פוגשים פעמים רבות באתרי בניה, או בשטחים פתוחים.

שירותים ניידים המספקים את הנוחות והציוד של שירותים איכותיים ממש כמו בבית מלון או במסעדה מפוארת רחוקים שנות אור משירותים כימיים ולכן רק לשם השוואה נסביר לכם מהם שירותים כימיים, הסכנות שבהם ולמה כדאי למצוא להם אלטרנטיבה חלופית ואיכותית.

קצת על שירותים כימיים

שירותים כימיים הם מארזים ניידים פשוטים המכילים אסלה מלאה בחומר חיטוי המשמשים בדרך כלל כפתרון לאתרי בנייה או התכנסויות גדולות בשל העמידות  שלהם . ברוב השירותים הכימיים מושבים שחורים פתוחים בצורה של האות U עם מכסה . לעתים קרובות הם נבנים בתוך פלסטיק קל משקל שמסביבו מצטברות שלולית מים וריח.

ובכל זאת לאלה המתעניינים בשכירת שירותים מסוג זה חשוב לדעת כי שירותים כימיים מספיקים לאכלוס אדם בודד ובדרך כלל ישנן פתח אוורר בשירותים הכימיים, כאשר רוח נושבת על צינור האוורר של פתח האוורר היא מוציאה אוויר החוצה שמוציא את האוויר והריחות הלא נעימים התא השירותים.

אילו דגמים של שירותים קיימים כיום?

מלבד שירותים כימיים קלאסיים עשויי פלסטיק אותם ניתן למצוא ברחוב, או באתרי בניה, קיימים גם הדגמים המיושנים יותר מדגמי 'הבול קליעה' המוזרים עם בור המכיל את הצרכים, אך כיום ישנם דגמים חדשים של שירותים כימיים שכוללים נייר טואלט של חברות שונות כמו למשל שירותים מדגמים סיניים המכילים סבון אנטי בקטריאלי. בשירותים מסוג זה ישנה גם משאבה המופעלת על ידי רגל ללא מים וסבון ומגבות.

הסכנה שבשירותים כיימים

שירותים כימיים הם פתרון פשוט וזול יותר לשוכרים אך בשירותים כימיים מדגמים ומחברות מסוימות משתמשים לעתים בחומרים שמטרתם להפיג ריח רע מסוג פורמליד. חומר זה כאשר מתאדה משחרר אדים רעילים – מה שמהווה סכנה בריאותית. ולכן כיום קיימים פתרונות אחרים לשחרור ריחות רעים ופרוק פסולת כדוגמת אנזימים שמטרתם לפרק פסולת בשירותים מסוג זה.

מהם ההבדלים בין שירותים ניידים לשירותים כיימים

לעומת זאת לשירותים ניידים מפוארים קיימים מספר יתרונות בולטים במיוחד שמבדילים אותם משירותים כימיים, ביניהם יוקרה, איכות, אביזרים נלווים, העדר ריחות רעים, פירוק פסולת בצורה ידידותית, סטריליות ועוד. אז מהם היתרונות הבולטים בשירותים ניידים?

  • מראה אסטטי – השירותים הניידים בעלי מראה אסטטי. הם מתאימים לאירועים אינם בעלי מראה מכוער ומרתיע של שירותים כימיים, ונעים הרבה יותר לפקוד אותם.
  • יתרונות רפואיים – שירותים ניידים הינם סטריליים, מנוקים על ידי איש צוות, בעלי כלים סניטריים ואינם משאירים מים סביבם וריחות ביוב נוראיים.
  • תחזוקה מיידית – השירותים קלים לתחזוקה ועם שירות של עשרים וארבע שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
  • מתאימים לכל אירוע – מגוון תאי השירותים הקיימים מאפשרים את התאמתם לסוגים שונים של אירועים, קטנים או גדולים.

שמירה על איכות הסביבה

לשירותים ניידים קיים עוד פתרון ייחודי ובולט והוא שמירה על איכות הסביבה. השירותים מונעים ריחות רעים, חסכוניים במים ולעיתים אין צורך להשתמש בהם עם מים בכלל, ואת הפסולת המצטברת מפנים מיד למחזור במתקן טיהור.

בנוסף, בניגוד לשירותים כימיים, בשירותים הניידים המפוארים לא נעשה שימוש בחומרים כימיים, אלא בחומרים טבעיים המונעים ריחות רעים וריקון פסולת רעילה בדרכים הומאניות.

שאיבת ואקום

הדרך הטובה ביותר למניעת ריחות היא ממש כמו בשירותי מטוס ואנו משתמשים בטכנולוגיה האדירה הזאת. בחברות שפועלות לפי הנהלים מפנים את הפסולת בשירותים עם מעט מאד מים וואקום שמעלים את הפסולת ובכך שומרים על הסביבה על ריח טוב, חסכון במים וניקיון.

תדירות ניקיון

את השירותים הניידים מנקים בתדירות גבוהה, להבדיל משירותים כימיים, מצמידים איש ניקיון קבוע ואיש אחזקה שעבר הכשרה באינסטלציה לקרון השירותים הניידים. אנשים אלה נמצאים שם לתחזוקת המבנים ולטיפול בכל תקלת ריח, לכלוך וסיוע כללי – דבר המונע הצטברות חיידקים, רתיעה מהמקום, ויוצר סביבה נעימה הרבה יותר.

התאמה לנכים

עוד פתרון עצום שמביאים איתם שירותים ניידים. כשאתם שוכרים שירותים ניידים תוכלו לבחור שירותים ניידים המתאימים לנכים. בניגוד לשירותים כימיים המגיעים בסטנדרט אחד ולא מתאימים לנכים, שירותים ניידים מתאימים גם לבעלי מוגבלויות, אנשים בכיסאות גלגלים ומבוגרים.

אוורור אפקטיבי

בשירותים הניידים ישנו אוורר אפקטיבי. אוורר בשירותים ניידים נעשה תוך שמירה על איכות האוויר, סירקולציה שלו ושמירה על ריח טוב בכל זמן. באוויר בשירותים ניידים נשאר נקי מכיוון שאין צנרת וכך אין סתימות, ובנוסף ישנם פתחי אוורר וצוות שדואג לאוורר השירותים וניקיונם בכל זמן – מה שמונע התפתחות של חיידקים במקום והופך את השהות ליותר נעימה.072-3385501 שלח\י וואטסאפ