072-3385501

שאלות נפוצות

במהלך מתן השירות ללקוחותינו אנו נתקלים בשאלות רבות אודות השכרת מוצרינו.

ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר אותם נשאלנו על ידי לקוחותינו על מנת להקל עליכם בקבלת השירות ובחירת המוצר הדרוש לכם.האם שירותים ניידים הם שירותים כימיים?

לא. שירותים ניידים הם אינם שירותים כימיים שאנו רגילים לראות באתרי בנייה. השירותים הניידים מופעלים אחרת לחלוטין וגם נראים אחרת. המים בשירותים הניידים מנוקזים ואינם עומדים כמו גם השפכים – מה המותיר ריח טוב במקום. בנוסף, השירותים מופעלים על ידי אנשי תחזוקה מקצועיים, והטכנולוגיה של השירותים הינה מתקדמת במיוחד, כך שלשירותים ריח טוב ומראה אסתטי.

 

איך נראים שירותים ניידים?

שירותים ניידים הם מבנה אסתטי ויפה אותו מציבים בסמוך לכל אירוע. השירותים שלנו, שצבעם לבן ונקי, (אלא אם כן ישנה הזמנה מיוחדת) כוללים מדרגות נוחות, דלתות ננעלות, מראות, רצפת פרקט וקרמיקה. השירותים והמחלקות הניידות שלנו בעלי מרווח רב להתנהלות, ואסלות נקיות ממש כמו בבית מלון.

 

מהי רמת האיבזור בשירותים הניידים?

השירותים הניידים והמקלחות כולם מאובזרים באסלות חרס, כיור, מראות, מיזוג אוויר, קרמיקה נקייה, סבון ידיים, תאורה, פחים, מגבות לניקוי ידיים ועוד. ליד המקלחות והשירותים תוכלו למצוא איש שירות שמספק את האביזרים לשירותים ושומר על ניקיון המקום, וריח טוב.

 

איפה ממקמים שירותים ניידים?

שירותים ניידים ממקמים בסמוך לאירוע אך במקום מרוחק יחסית. חשוב שהמיקום יהיה נגיש, וישתלב עם האירוע ומראהו. את השפכים והפסולת של השירותים מפנים אנשי המקצוע רק בסוף האירוע במקום רחוק במיוחד.

 

מדוע כדאי יותר להשתמש בשירותים ניידים?

שירותים ניידים, להבדיל משירותים כימיים, משלבים טכנולוגיה מתקדמת שאינה מצריכה כימיקלים או חומרים מזהמים.

 

לאילו אירועים דרושים שירותים ניידים?

שירותים ניידים מתאימים למגוון אירועים המתקיימים בחוץ ביניהם: חתונות, מסיבות יום הולדת, אירועי חברה, פעילויות נוער, מופעים, אירועים בחוף הים וביערות ועוד.

 

איך מתאימים את השירותים לאירוע?

לחברת גו רסט, מגוון שירותים ניידים בגדלים שונים, וניתן להתאימם לסוג האירוע וגודלו בין אם מדובר בקרון שירותים ל 400 איש, ל 700 איש, קרון VIP וקרונות לאירועים קטנים או גדולים במיוחד.

 

כיצד מופעלים שירותים ניידים?

שירותים ניידים מופעלים באמצעות נגרר שבו מים מתוקים ולא באמצעות ידי מי אסלה במכלי נירוסטה שמפיצים ריח רע. המים חסרי ריח, ולאחר השימוש גם המים וגם הפסולת נשאבת במיכלי וואקום כמו בטכנולוגיית שירותי מטוסים. מה שלא מותיר ריח רע.

 

האם השירותים מתאימים גם לאירועים של אנשים מבוגרים מאד?

בוודאי. השירותים בעלי גישה לאנשים מבוגרים, ילדים ובעלי מוגבלויות, וליד השירותים הניידים נמצא איש מקצוע מחברת גו רסט שמסייע לכל אדם המגיע לשירותים.

 

מתי מקימים את השירותים?

שירותים ניידים עליהם להיות מוכנים לשימוש כשעתיים לפני האירוע. הצוות המקצועי של גו רסט מגיע שעתיים לפני תחילת האירוע, מקים את השירותים ומכין אותם לפעולה, ולאחר מכן מקפל את השירותים ונפטר מהפסולת בסיום האירוע במקום מרוחק.072-3385501 שלח\י וואטסאפ