סוגי השירותים הניידים הקיימים היום - GoRest
054-5639004

סוגי השירותים הניידים הקיימים היום

קרון שירותים ניידים בחוף הים

היקף המקרים בהם עולה צורך בשירותים ניידים הוא רחב ומגוון מאוד, כאשר זהו צורך שהופך יותר פופולארי ורלוונטי בשנים האחרונות עם התפתחות האפשרויות בתחום. מפסטיבלים ואירועים ציבוריים בשטחים מבודדים, דרך חתונות בטבע ועד אירועים עסקיים במיקומים חיצוניים מיוחדים, שירותים ניידים מספקים פיתרון נגיש, יעיל, נוח ומשתלם. כמובן שלא כל השירותים הניידים נוצרו שווים, לכן ריכזנו עבורכם כמה סוגים עיקריים שתדעו מה האפשרויות הניצבות בפניכם בבואכם לקבל החלטה לגבי הפתרון האופטימאלי.

שירותים כימיים

שירותים כימייםאולי הסוג המפורסם ביותר בהקשר לשירותים ניידים לאורך השנים וגם אחד ה"אחראים" למוניטין הרע שלעיתים אנשים מקשרים עם התחום. שירותים כימיים הם פיתרון מאוד פשוט לצורך במתקן שירותים נייד. מדובר על יחידת שירותים שאינה מחוברת למערכת ביוב מרכזית ואשר בה יש אסלה המחוברת למיכל אגירה שבו חומרים כימיים ייעודיים לחיטוי ומידה מסוימת של טיפול בבעיית הריחות. ברוב המקרים של שירותים כימיים, מעת לעת שואבים את תכולת מיכל האגירה ומחליפים את נוזל החיטוי והבישום בחומרים חדשים. מדובר ללא ספק על פיתרון פחות נוח ואסתטי וכזה שלא מתאים באופן כללי לאירועים בהם יש חשיבות לנראות, לאסתטיות, לריחות ולנוחות השימוש.

שירותי דלי

שירותי דלי גרסא פשוטה ועתיקה מאוד של שירותים ניידים ואפשרות שניתן לעיתים לראות באתרים מבודדים בעלי זיקה אקולוגית וללא גישה למערכות ביוב מרכזיות. העיקרון פשוט, בתוך מתקן דמוי אסלה סטנדרטית ממוקם דלי אגירה או שני דליים, כאשר מעת לעת יש לרוקן את תכולת הדלי למיכל אגירה רלוונטי – במקרים רבים למתקן קומפוסט ההופך את ה"זבל האנושי" לדשן. יש שנוהגים לכסות את תכולת הדלי בנסורת למניעת ריחות ובעיות אחרות בין ריקון לריקון. זהו פיתרון מאוד לא שימושי לאירועים רבי משתמשים והוא כמובן לא אסתטי, לא נוח לשימוש ומביא עימו אינספור בעיות – לכן לא נפוץ לראותו במסגרת הצרכים הכלליים של שירותים ניידים.

פולי – Pollee

שירותי פולישירותי פולי הם תוספת חדשה יחסית לתחום של שירותים ניידים. מדובר על פיתרון משתנה ציבורית המיועד בראש ובראשונה לנשים. פרי פיתוח דני, המתקן מיועד לשימוש באירועים ציבוריים באוויר הפתוח, למשל הופעות, פסטיבלים וכיוצא באלו. השימוש בפיתרון זה הוא ללא מגע באופן כללי והמערכת מחוברת למיכל אגירה בדומה לשירותים כימיים או לפיתרון ניקוז זמין אחר. אותו גוף עיצוב תכנן והפיק גם כמה פתרונות דומים לגברים, כאשר ללא ספק מדובר על מחשבה מקורית וחדשנית לתחום אך כזו שלאו דווקא מתאימה לקהל הישראלי ולצרכים התפעוליים והאסתטיים של אירועים ציבוריים המוניים.

שירותים ניידים מפוארים לאירועים

7-out1זוהי המילה האחרונה בתחום ואפשרות שהזניקה את אפשרויות השימוש בשירותים ניידים שנים קדימה. שירותים אלו מגיעים בקרונות נגררים איכותיים ומעוצבים, כולל מערכות שירותים מתקדמות, נוחות ואסתטיות מאוד. בתוך הקרון תמצאו שירותים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כולל אסלות חרסינה, כיורים מעוצבים, ברזים ממתכת, מראות וכל ה"פינוקים" והאביזרים שתצפו למצוא בשירותי 5 כוכבים. ממש כך. פיתרון אסתטי, נטול ריחות, נוח מאוד לשימוש וניתן להתאמה לכל סוגי וגדלי האירועים. הפיתרון שמאפשר לכם להרים אירוע מופלא וייחודי בטבע ולא לחשוש ממגבלת השירותים.

 

 

לסיכום:

תחום השירותים הניידים כולל הרבה פתרונות ישנים ופשוטים אשר יצרו לאורך השנים מוניטין בעייתי לשימוש בהם. השירותים הניידים המפוארים לאירועים יצרו מהפכה של ממש בתחום ומאפשרים כיום באמת ליהנות מכל העולמות ולקבל מוצר מנצח, איכותי ויעיל ללא פשרות, ירוק ובמודלים כלכליים משתלמים במיוחד.072-3385501 שלח\י וואטסאפ