072-3385501

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני הזמנת שירותים ניידים לאירוע שלכם

פינת ישיבה נוחה וגדולה בצמוד לקרון השירותים הנייד

אנחנו מתכננים אירוע חוץ, במקום יפה ונעים, ולשם כך עלינו לדאוג לכלל התשתיות ואלמנטים השונים. בין השאר, עלינו להשכיר שירותים ניידים כדי לאפשר לאורחים שלנו להתפנות במהלך הערב. אך אנו תוהים לעצמינו כיצד להזמין אותם, כמה תאים אנו צריכים, וכיצד נדאג שהשירותים הניידים יתאימו לאירוע? למרבה המזל, ניתן לענות לכל בקלות. באמצעות מספר פרטים חשובים על אופי האירוע, אנחנו בגו-רסט נוכל לספק לכם את ההזמנה המתאימה ביותר עבורכם ולהבטיח לכם שירותים ניידים איכותיים ומפוארים עבור האירוע שלכם.

חישוב כמות התאים על פי כמות האנשים

החישוב הפשוט ביותר הוא תא שירותים עבור כל מאה אנשים. יש להימנע מלהזמין פחות תאים ממספר זה, מכיוון שהדבר עשוי לגרור שימוש תכוף בתאים והצטברות תור כניסה לשירותים. איש לא רוצה שאורחי האירוע שלו יאלצו להמתין זמן ממושך מחוץ לתא השירותים ובכך יפספסו את השמחה והאירוע. במקרים מסוימים ניתן לחזות שהשימוש בשירותים יהיה תכוף אף יותר, במיוחד אם מדובר באירוע הכולל שתיה מרובה של אלכוהול. במקרים שכאלה מומלץ להזמין תא שירותים נוסף ובכך להבטיח שכל אורחי האירוע יוכלו להשתמש בשירותים בניחוחות ובפשטות.

 

אבזור של השירותים

השירותים הניידים של גו-רסט בנויים תוך בידוד אקוסטי כדי לספק חווית פאר ויוקרה לאורחים. כל אפשרויות השירותים כוללים מערכות אוורור, מפיצי ריח, סופגי ריחות לא נעימים ותאורה דקורטיבית. כמו כן, השירותים מאובזרים בכל המצרכים לחוויית שימוש רעננה, כולל כיור, סבון, נייר לניגוב ידיים, פח אשפה ואף פינת המתנה חיצונית הכוללת ספות ודשא סינטטי להענקת מראה יוקרתי. השירותים הניידים מגיעים ביחידות הכוללות שני תאים, 4 תאים, 6 תאים או 7 תאים. נוסף לכך, ניתן להזמין תא לשירותי נכים כדי לדאוג לשימוש מכובד ונעים גם למי שסובל ממוגבלויות מבין האורחים.

 

תאריך האירוע

כדי שנוכל בגורסט להעניק את השירות הטוב ביותר עבור האירוע, כל שאתם צריכים לדעת פרט למספר תאי השירותים הנחוץ הוא את תאריך האירוע. כאשר יודעים באיזה תאריך מתקיים האירוע, ניתן לבצע את ההזמנה והשירותים הניידים המבוקשים ישמרו במיוחד. ביום המיועד אנו נדאג לשנע את השירותים הניידים אל מיקום האירוע כך שתוכלו ליהנות מהם ללא קשיים וסיבוכים מיותרים.

 

מיקום האירוע

מיקום השירותים באתר האירוע הוא פרט שנתון לשיקול דעתכם וכדאי לבחון את האפשרויות כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. מומלץ לבדוק מראש את תנאי השטח בו האירוע יתקיים כדי לקבוע היכן בדיוק כדאי למקם את תאי השירותים, תוך שיקולים הנוגעים למרחק של תאי השירותים ממוקד החגיגה. מומלץ לבחור מקום בעל גישה נוחה ובעל מרחק בינוני ממרכז האירוע. כך האורחים יוכלו לגשת אל השירותים בקלות וללא סיבוכים, אך התאים לא יהיו קרובים מידי והמשתמשים יזכו בחוויה של פרטיות בעת השימוש וההתרעננות.

 

הזמנת השירותים הניידים לאירוע

ניתן לפנות לגורסט בכל עת להזמנת השירותים או לשם התייעצות לגבי פרטים נוספים. השירותים הניידים של גורסט מספקים חווית שימוש איכותית ונעימה כך שכל אורח באירוע יוכל להתרענן בניחוחות.
הזמינו עוד היום את השירותים הניידים לאירוע שלכם ותוכלו להבטיח פתרון יעיל ואיכותי לשירותים עבור אירוע החוץ שלכם, בו כל מוזמן יוכל להתפנות בסטייל.072-3385501 שלח\י וואטסאפ