מגזין - GoRest מתפנים בסטייל
054-5639004

מגזין

תחום השירותים הניידים המפוארים לאירועים הוא יחסית חדש בארץ, אנו רוצים שתדעו על הנושא כל מה שנדרש ועוד על מנת שתוכלו להשתמש במוצר זה ביעילות המרבית, בעמוד זה תמצאו מידע מעניין ומועיל על כל עולם השירותים הניידים לאירועים.

פינת ישיבה נוחה וגדולה בצמוד לקרון השירותים הנייד

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני הזמנת שירותים ניידים לאירוע שלכם

אנחנו מתכננים אירוע חוץ, במקום יפה ונעים, ולשם כך עלינו לדאוג לכלל התשתיות ואלמנטים השונים. בין השאר, עלינו להשכיר שירותים ניידים כדי לאפשר לאורחים שלנו להתפנות במהלך הערב. אך אנו תוהים לעצמינו כיצד להזמין אותם, כמה תאים אנו צריכים, וכיצד נדאג שהשירותים הניידים יתאימו לאירוע? למרבה המזל, ניתן לענות לכל בקלות. באמצעות מספר פרטים חשובים על אופי האירוע, אנחנו בגו-רסט נוכל לספק לכם את ההזמנה המתאימה ביותר עבורכם ולהבטיח לכם שירותים ניידים איכותיים ומפוארים עבור האירוע שלכם.

קרא בהרחבה »
שטיפת ידיים בכיור

טיפים לשמירה על היגיינה אישית בשירותים

לשמירה על ההיגיינה יש תפקיד מכריע בשמירה על הבריאות. איננו יכולים שלא לבוא במגע כלל עם שלל המזיקים המקיפים אותנו, בין אם מדובר בחיידקים או בלכלוך שאינו אורגני ועשוי גם הוא לפגוע בבריאות שלנו. למרבה המזל, איננו צריכים להימנע מהם לחלוטין, שכן המערכת החיסונית שלנו יכולה להתמודד איתם, אך עלינו לווסת את כמויות המזיקים ולדאוג שלא ניחשף ליותר ממה שהגוף שלנו מסוגל להילחם בו. זהו תפקידה של ההיגיינה: לא להיפטר לחלוטין מן המזיקים, אלא לדאוג שניחשף אליהם בכמויות קטנות בלבד.

קרא בהרחבה »
שולחנות אוכל באירוע בטבע

כל מה שצריך לדעת על הפקת אירוע בטבע

שוקלים להפיק אירוע בטבע? רעיון נפלא! המאמר הבא פורש בפניכם סקירה מקיפה של ההיבטים השונים הכרוכים בהפקת אירוע בטבע, החל מבחירת קייטרינג ושירותי בר, דרך הזמנת מוזיקה, ארגון פינות ישיבה נוחות ואטרקציות מגוונות וכלה באספקת חשמל מים ושירותים ניידים. אנו מזמינים אתכם לקרוא ולקבל את המידע השלם להפקת אירוע בטבע ברמה הגבוהה ביותר, שיבטיח את מלוא ההנאה לכם ולמוזמנים.

קרא בהרחבה »
השירותים המוזרים בעולם

מוזיאון השירותים בניו דלהי – יש באמת מקום כזה!

היום, לכל תחום יש מוזיאון משלו. כך גם לגבי שירותים. מוזיאון השירותים הבינלאומי של ארגון Sulabh (Sulabh International Museum of Toilets) ממוקם בעיר דלהי אשר בהודו ומנוהל בידי ארגון Sulabh אשר פועל לטובת זכויות אזרחיות, פתרונות סניטציה בהודו וקידום מקורות אנרגיה חליפיים לאוכלוסיות מוחלשות.

קרא בהרחבה »
אלפרד הגדול

מלכי אנגליה אשר מצאו את מותם בשירותים

לא רק טיריון לאניסטר מ"משחקי הכס" מצא את מותו כאשר ישב על השירותים. למעשה, כמה וכמה מלכים בריטיים מצאו את מותם דווקא בשירותים. לרוב אנו מדמיינים את מותם של מלכים גדולים בשדה הקרב או מהתנקשות פוליטית מתוחכמת, הרבה יותר נדיר לדמיין מלך שמת בעת ביצוע צרכיו. אך מתברר שרבים מהם "עשו" בדיוק את זה.

קרא בהרחבה »
תאי שירותים עתיקים

ההיסטוריה של השירותים המוכרים לנו היום

איש לא באמת יודע לאיזה אדם הייתה הזכות לשבת על שירותים. אמנם קיימות עדויות רבות לגבי מערכות צנרת וביוב מתקדמות ברחבי העולם העתיק, אך מדובר על שביל מוזר ומפותל המתחיל בימי קדם ומגיע עד לבדיקת הפייסבוק שלך תוך כדי ישיבה על השירותים

קרא בהרחבה »
מבואת שירותים יוקרתית עם דלפק עץ וכיורים בצורת אליפסה

13 עובדות שלא ידעתם על שירותים

שירותים, משהו שרובנו לוקחים כמובן מאליו וכלל לא מתייחסים אליו מעבר ל"שוטף". מעבר לעובדה שבלי השירותים המוכרים לנו, החיים היו נראים אחרת לגמרי כמובן ולצד העובדה שמדובר על משהו שנמצא בכל בית ובניין בישראל, עדיין יש עובדות מעניינות שאנחנו לא יודעים. אז במיוחד עבורכם, ריכזנו 13 עובדות שכנראה לא ידעתם על שירותים והשימוש בהם.

קרא בהרחבה »
קרון שירותים ניידים בחוף הים

סוגי השירותים הניידים הקיימים היום

היקף המקרים בהם עולה צורך בשירותים ניידים הוא רחב ומגוון מאוד, כאשר זהו צורך שהופך יותר פופולארי ורלוונטי בשנים האחרונות עם התפתחות האפשרויות בתחום. מפסטיבלים ואירועים ציבוריים בשטחים מבודדים, דרך חתונות בטבע ועד אירועים עסקיים במיקומים חיצוניים מיוחדים, שירותים ניידים מספקים פיתרון נגיש, יעיל, נוח ומשתלם. כמובן שלא כל השירותים הניידים נוצרו שווים, לכן ריכזנו עבורכם כמה סוגים עיקריים שתדעו מה האפשרויות הניצבות בפניכם בבואכם לקבל החלטה לגבי הפתרון האופטימאלי.

קרא בהרחבה »
גו רסט שירותים ניידים מפוארים

השירותים הכימיים מול שירותים הניידים

לשירותים ניידים קיימים יתרונות רבים וטובים. כאשר אנו מדברים על שירותים ניידים אנו מתייחסים לשירותים מפוארים ולא לאותם שירותים כיימים, אותם אנו פוגשים פעמים רבות באתרי בניה, או בשטחים פתוחים.

שירותים ניידים המספקים את הנוחות והציוד של שירותים איכותיים ממש כמו בבית מלון או במסעדה מפוארת רחוקים שנות אור משירותים כימיים ולכן רק לשם השוואה נסביר לכם מהם שירותים כימיים, הסכנות שבהם ולמה כדאי למצוא להם אלטרנטיבה חלופית ואיכותית.

קרא בהרחבה »
072-3385501 שלח\י וואטסאפ